سیستم بایگانی چرخشی هوشمند (روتو اسمارت)

سیستم مدیریت اسناد و کالای روتو اسمارت Roto Smart سیستم مدرن شرکت دنیای مجازی کسب و کار است که طبقات در آن به صورت چرخشی اتوماتیک عمل نموده و اسناد یا کالاها در طبقه مورد نظر در کمتر از ۸ ثانیه در جایگاه دسترسی قرار می گیرند برای اولین بار در کشور این سیستم در سال ۱۳۹۰ به صورت انحصاری و با دانش محققان تیم تحقیق و توسعه دنیای مجازی کسب و کار طراحی و تولید گردید که بدین واسطه ایران به عنوان هفتمین کشور تولید کننده سیستم های نگهداری چرخشی اسناد و کالا روتو اسمارت Roto Smart در دنیا به شمار می رود.

سیستم بایگانی چرخشی هوشمند

روتو اسمارت Roto Smart

این سیستم قابلیت کاربرد در بخش بایگانی انواع منابع کاغذی و غیر کاغذی را داشته و علاوه بر بهبود مهندسی محیط و افزایش سرعت دسترسی به منابع، موجب صرفه جویی در فضا و زمان گردیده وبهره وری کاری را افزایش می دهد.

همچنین دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر و انواع شبکه های داخلی را داشته و حفاظت و امنیت منابع و اسناد را تضمین می نماید.

سیستم روتو اسمارت دارای کاربرد ها و امکانات فراوانی می باشد.

به واسطه قابلیت هایی مانند کنترل و تنظیم دما و رطوبت، سیستم اعلان و اطفاء حریق، ایجاد سطوح دسترسی مختلف سخت افزاری مانند اسکن اثر انگشت و قرنیه چشم، سیستم شناسایی چهره، اسکن ضد باکتری (قارچ کشی)، کنترل نرم افزاری سیستم، سیستم اعلام خرابی هوشمند، ارسال پیامک، استفاده از قطعات ماژولار، و..

سیستم نگهداری اسناد و کالا روتو اسمارت Roto Smartجهت نگهداری انواع کالا های حساس در زمینه ها و صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، انبار های صنعتی، کالاهای پزشکی و دارویی و… کاربرد دارد.

همچنین در زمینه نگهداری اسناد نیز سیستم بایگانی چرخشی روتو اسمارت Roto Smart جهت نگهداری و مدیریت انواع اسناد معمولی، با درجه امنیتی بالا و.. کاربرد دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *